محل تبلیغات شما
پارسال با دوستم رفتم جشن و شام پایان سال شرکتشون و خیلی ام شیکان پیکان کرده بودم،دوستم اونموقع با یکی از همکاراش دوس بود،الان بهش مسیج داده که فلان دوستت(یعنی من)هنوز مجرده؟ دوستمم گفته عاره،اونم گفته یه مورد خوب براش سراغ دارم و قراره حالا معرفی کنه.ببینیم اصن طرف سرش ب تنش می ارزه یا نه.
پی نوشت۱:بعضی وقتا در روز ممکنه چند بار با یکی توی ذهنت حرف بزنی ولی دیگه با خودش حرف نزنی و سکوت کنی،چون دیگه همه جواباشو میدونی،خودتم حوصله نداری دیگه. خیلی اوقات هم ممکنه منتظر تماسش باشی،ممکنه چندین بار چتشو چک کنی و یادت بیفته که گفته داره ترکت میده،دیگه میبینی حرفی نمونده برای گفتن،از طرفی هم دیگه خجالت میکشی و احساس غریبی میکنی.چون میدونی طرف تکلیفش با خودش معلومه،از طرفی میدونی دیگه میدونه تو چیا دوس داری و دلت میخواد چیکار کنه و چطوری برنامه ریزی کنه دیگه دلش بخواد و بتونه میکنه،پس سنگین رنگین سرجات بشینی بهتره فقط باید بفهمی با انتظار خودتو نکشی.(مثل مردایی ک میدونن زنشون میدونه اونا هرشب طالب هستن و یه مدت همش خودشونو ب هر طریقی ب در و دیوار میزنن طرفو حالی کنن ولی چندین بار ک میرن تو دیوار و دلخوری و بحث پیش میاد و میخوره توی ذوقشون دیگه ساکت میشن میگن خب طرف خودش میدونه و میزنن جاده خاکی یحتمل)

پی نوشت ۲:وقتی یکی میدونه تو عمیقا حالت خوب نیست و شبت بخیر نیست و روزت بخیر نیست و الکی برا از سر باز کردن میگه شبت بخیر گلم و صبحت بخیر گلم بیشتر حرصت درمیاد و داغ دلت تازه میشه

پی نوشت ۳:مردا هرچی بیشتر بین شون فاصله میفته و بیشتر احساس نیاز میکنن،بیشتر از الفاظ عزیزم و گلم و . استفاده میکنن.
پی نوشت ۴:زن هاام وقتی بدونن لذت و آرامشی ک توی به طرف مقابل میدن،اثرش ب خودشون برنمیگرده دیگه سرد میشن.
پی نوشت ۵:اینکه زن ها دلتنگ بشن معنیش این نیست که میخوان وما کنن و توقع زیادی نیست ک بخوان برای رفع دلتنگی ببینیشون یا بیرون ببریشون ولی کاری بهشون نداشتی باشی
پی نوشت ۵:بعضی رفتارا وحرفای تلخ،مثل آب سردیه ک یهو روی زن بریزی و شوکه ش کنی که  میل جنسیشون هم کلا تعطیل میکنه و به این راحتی قابل جبران نیست، شاید بتونین ب زور مجبورشون کنین ب رابطه ولی حسی توش نیست،از سر رغبت نیست.
پی نوشت ۶:حال و حوصله ندارم و یه جوری ام و قلبم و اطرافش درد میکنه و فشردس
پی نوشت ۷:وقتی زن میدونه یه خوشی یا حال خوب مقطعیه و موقته نمیتونه ازش لذت ببره،بخصوص اگه باشه،چون تازه بعدش حسش بیدار میشه و دوس داره تداوم پیدا کنه،وقتی از قبلش و حینش و بعدش همش به این فکر کنه که خب الان تموم میشه هرکی میره سی خودش و تو باید بفهمی که نباید دلتنگ بشی و توقع داشته باشی و همش حساب کتاب میکنی که حالا دوست داره یا نه،حسش چیه،دفعه بعدی هست یا نه،اون الان بجای اینکه با تو باشه باهم خوش بگذرونین ناچار میره و حال خوبشو به کسای دیگه میده و تو باید بتونی خودتو متوجه شرابط کنی و بعد یه مدت همه اینا سوهان روحت میشه و مختو صاف میکنه و یه مدت ب در و دیوار میکوبی و بعد حس هات از بین میره،ب سکوت و سردی میرسی،دیگه خداام نمیتونه حالتو خوب کنه‌.دیگه مث خمیر بازی هرجور بخواد شکلت میده،حرف هم نمیتونی بزنی،یا شاید نمیخوای بزنی،حرف بزنی چی بگی؟حتی جرات نداری بگی دلت تنگ شده چون چیزی قرار نیست عوض بشه جز اینکه ضعیف تر بشی،چون میدونی به اندازه تو عمق خیلی چیزا رو درک نمیکنه
پی نوشت ۸: دوس دارم راحت بخوابم صبح تو بغل یکی بیدار شم 
پی نوشت ۱۰:امیدوارم مصاحبه رو قبول بشم از خونه نشینی دربیام(شکیات نماز چقدر زیاده،اعصابم خورد شد)
پی نوشت۱۱: گاهی ک فکر میکنم لوله بخاری رو درارم و بخوابم ولی به صبح روز بعدش ک فکر میکنم دلم میگیره.
پی نوشت:یه عزیزی میگفت تو حاصل دعای منی،همیشه یکی مثل تو رو از خدا میخواستم،خدا هم زد توی خال،اما انگار میخواست بهم بفهمونه نمیتونم از نعمتش نگه داری کنم،تو رو نه میشه نگه داشت نه میشه رها کرد.(وارد رابطه نشدن خیلی بهتر از ورود به یه رابطه ناسالم و مسموم و اشتباهه)

اشكای من كی قراره تموم شه

سرخوردگی،دل مردگی

دل آشوب یعنی عمیقا بفهمی حتی بهترین حالت برای تو بدترین حالته

تو ,نوشت ,یه ,ک ,ب ,پی ,پی نوشت ,نیست و ,میکنه و ,یه مدت ,و یه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cagopali دنیای حشرات Willie's game James's site رسانه خبری هدهد نصب نرم افزار Carolyn's page اهل بیت علیهم السلام «ثقل اصغر» یو.اس کیک بوکسینگ استان ایلام جوجه های طلایی