محل تبلیغات شما
داداش یكی از دوستام دو سه سال پیش طلاق گرفت،بعدش زنش میره با یكی دیگه مزدوج میشه و بچه دار هم میشه،از شوهر دومش هم طلاق میگیره و بچه رو هم برمیداره.خیلی دردناكه.میترسم از آینده. امروز عالیجناب میگفت یه دوستی نصیحتم كرده بود كه با زن مطلقه دوست نشم چون بعدا برام دردسر میشه ولی من گوش نكردم. خلاصه اسمم به موی دماغ تغییر كرده.لذا ترك كردن چنین مردی بزرگترین لطفی هست ك میشه بهش كرد.من هم گفتم خیلی هم دلت بخواد با من باشی.داشتن من لیاقت میخواد.گفت دلم میخواد ولی دوتاتونو میخوام.مردهای این مدلی زنشون هم بخواد طلاق بگیره طلاق نمیدن،كسر شأنشون میشه.بجای زن خودشون،دخترای مردمو آزار میدن.هرچقدر كاویدم،بیشتر حرف های دلش رو گفت و هر بار خودم رو غریبه تر یافتم.كاش منم اندازه اون اعتماد بنفس داشتم و سنگدل بودم.دنبال یه پسر خوب هستم برای رابطه،ك ب عالیجناب هم نشونش بدم،خودش همیشه با خونسردی برام آرزوی خوشبختی میكنه، ك راحت شه از دستم.عالیجناب میگه زن های دومی ك موی دماغ میشن رو باید كشت

اشكای من كی قراره تموم شه

سرخوردگی،دل مردگی

دل آشوب یعنی عمیقا بفهمی حتی بهترین حالت برای تو بدترین حالته

هم ,میشه ,طلاق ,رو ,عالیجناب ,زن ,موی دماغ ,و بچه ,باید كشت ,های دلش ,دلش رو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رکسانا portiostapin آستارا نیوز گروه تاریخ دانشگاه یزد دست نوشته ها lirusebel فروشگاه ساعت زنانه طلایی ataruavar خبرنامه اجتماعی یاحسین مظلوم(ع)