محل تبلیغات شما
دلم میخواد بنویسم یا حرف بزنم اما نمیتونم،دیگه با هیچكس نمیتونم مثل آدم حرف بزنم،منطقی دردم رو بگم،لذا همش تبدیل میشه به بغض و گریه های وقت و بی وقت،شبو نصف شب،پای گاز،توی خیابون، توی مهمونی موقع ظرف شستن،بی حوصلگی،اخم و دل آشوب،چون میدونی حتی تنها آدمی هم كه روزی همه ی دنیات بود و چندبار براش مردی سرابی بیش نبوده و موندی خودت با كلی چالش .دلم برای مرد بعدی زندگیم میسوزه،یه جنازه نصیبش میشه،با یه قلب زخمی و روح خسته كه تا مدت ها فقط باید پرستاری كنه،اما قطعا اگه كسی باشه كه بتونه دست منو بگیره و دوباره برگردونه ب زندگی،عزیز من میشه تا همیشه.نمیخوام كسی رو وسیله كنم اما واقعا نیاز دارم كسی باشه بازوهای مردونه شو به روم وا كنه حرفمو بفهمه و كمكم كنه تا بازم دلم گرم بشه به زندگی. حس دل آشوب و دلتنگی و حسرت و پشیمونی و روبه رو شدن با واقعیت و سرخوردگی و ددگی و تنهایی و اجبار به سكوت تركیب تلخیه كه هر آدمی رو به یه موجود بی تفاوت تبدیل میكنه.آدما یه آستانه ی انتظار هم دارن كه وقتی دیگه به نقطه اوجش برسه میبرن و خلاص،دقیقا اونجا دیگه فایده نداره،حتی اگه همونی كه همیشه منتظر بودی بیاد و همون خبری رو كه میخواستی بهت بده.چون دیگه ظرف انتظارش برای اون موضوع پر شده

اشكای من كی قراره تموم شه

سرخوردگی،دل مردگی

دل آشوب یعنی عمیقا بفهمی حتی بهترین حالت برای تو بدترین حالته

كه ,رو ,یه ,دلم ,كسی ,دل ,دل آشوب ,كسی باشه ,سرخوردگی و ,و سرخوردگی ,و ددگی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانشگاه Theresa's collection خاطرات دری وری rooitenmapho Wholesale NHL Edmonton Oilers Jersey New Styles on Sale. لاغری سوفیا صالح‌پور مرجع گرافیک و ایده پردازی [وب سایت شخصی سهیل یزدان پناه] tomonpera راه آشپزی